Yeni Bayilikler Hakkında

Türkiye üretim sektörü destekleme projemiz ar-ge sürecinin tamamlaması ile birlikte üreticilerimizin istenilen hedefe zaman kaybetmeden ulaşması için gerekli alt yapıyı hizmete sunmanın gururu içerisindeyiz. Uygulamalarımız küçük ve orta boy üreticiler olmak üzere, ticari kesimin bilgilenmesine, ticaretine, pazar payına ve tanıtımına katkı sağlayan projemiz, günümüzün yoğunlaşan rekabet koşulları, kuruluş ve müşterileri arasında kurulan olumlu ilişkileri üstünlük sağlayıcı önemli bir faktör haline getirmektedir.

Geliştirilen proje kuruluşların, iş yapış şekillerini İnternet’e taşımaları için gerekli platformu sağlamak, ihtiyaçlara göre şekillenen esnek çözümler üretmek, elektronik pazarın getirdiği avantajları yurt içi şirketleriyle paylaşmaktır. Üretici firmaların, yerli ve yabancı piyasalara düşük maliyetlerle ve uygun sürede girerek, üretim kapasitelerini büyütmelerine yardımcı olmaktır.

Piyasalar hakkındaki bilgi ve tecrübemizi, işletmelerin kendi ürettiği ürünler, hizmetler ve amaçları konusundaki bilinci birleştirerek, başarılı bir stratejiyi geliştirip uygulayacak çalışmaları güçlü ekibimizin desteğiyle gerçekleştirmekteyiz.

Bayilik konularında uzun süreli Türkiye geneli kapsamlı bir araştırma çalışması yaptık, deneme yanılma yöntemleri hepimize zaman kaybettirdiği için ve amacımızın sadece bir web sitesinden ibaret kalmaması için böyle bir araştırma sürecini zorunlu gördük. Konuyla ilgili detaylı bilgi almanızı önemle vurgulamak isteriz. Başarı hiç bir zaman kendisi gelmez her başarının arkasında emek vardır ya da güçlü bilgili deneyimli bir ekip vardır. Her emeğin bir karşılığı olduğunu, yeryüzünde hiç bir şeyin karşılıksız olmadığını da çok iyi bilmekteyiz.

Yeni Bayilikler olarak farkımız ;

Sınırsız pazarlama fikirleri ve deneyimiyle kuruluşları yeni pazarlara taşımak, firmaların ihtiyacı olan gerekli hizmetleri sunmak, kuruluşların ürün ve hizmetleri ile birlikte pazarlanması konularında danışmanlıktan uygulamaya kadar geçen her aşamada hizmet verir, hedeflerinizi, iç ve dış pazarınızı (ihracatınızı) geliştirerek arttırmaktır.

Hedefimiz: Bilişim Teknolojileri yardımıyla geliştirmekte olduğumuz elektronik ticaret sistemlerimizi uluslararası platformlara ihraç etmek ve mevcut rekabet avantajlarını üreticilerimizle paylaşmak, ülkemize katkı sağlayacağı görüşündeyiz.

Girişimcilik, sahip olduğunuz tutkuyu insanların hayatını değiştirecek iş fikirlerine dönüştürmektir. Hedefiniz insanların yaşamlarına “ Bu olmadan önce biz ne yapıyormuşuz? ” dedirtecek şekilde dokunmak olsun. Hayallerinizin peşinden koşun, kendinize büyük hedefler koyun, engellerin çözümünü, ararsan mutlaka bulursunuz. Yeni bayilikler hakkında bilgilendirme yazısında güncelleme yapılacaktır.

Son eklenen bayilikler için» buraya tıklayınız