Hakkında bilgilendirme: Türkiye’de şirketler için iş listeleri sağlıyor aynı zamanda yerel işletmelerin büyümesine ve gelişmesine ve müşterilerin kolayca iş hizmetleri bulmalarına yardımcı olunmaktadır. Ülke genelinde güvenilir firmalar tarafından düzenlenen ve spam içermeyen işletme faaliyet listeleri sunan; en iyi çevrimiçi portal olmak için sıradışı emek harcanmaktadır.

Hakkında Bilgilendirme

Tüketicilere herhangi bir hizmeti aramalarını sağlamak için önemli olanaklar sağlıyoruz; bu bir yüklenici, perakendeci, serbest meslek, danışman ve diğer önemli ticari hizmetleri bulmayı içerir. Neye ihtiyaç olursa olsun aradığınız hizmeti bulmanın en iyi yolu sunulmaktadır.

Türkiye ticari bayilik rehberinde, yeni başlayanlar, küçük ve köklü şirketlerden oluşan; tüm işletme şirketleri için çevrimiçi işletme listesinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle listelenmelerini sağlamak, dikkat çekmek ve tüm Türkiye’de satış fırsatları elde etmek için benzersiz bir çevrimiçi platform sunulmaktadır.

Online arama yapanlara hem de reklamverenlere mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için sosyal medya entegrasyonu; öncelikli arama listesi, müşteri yorumları, reklam fırsatları ve çok daha fazlasını ücretli/ücretsiz özelliklerle paketlenmiş dizin listeleri sunulmaktadır.

Sınırsız pazarlama fikirleri ve deneyimiyle kuruluşları yeni pazarlara taşımak firmaların ihtiyacı olan gerekli hizmetleri sunmak; kuruluşların ürün ve hizmetleri ile birlikte pazarlanması konularında danışmanlıktan uygulamaya kadar geçen her aşamada hizmet verir. Hedefleri iç ve dış pazarı geliştirerek arttırmaktır.

Hedefimiz, bilişim teknolojileri yardımıyla geliştirmekte olduğumuz elektronik ticaret sistemlerimizi uluslararası platformlara ihraç etmek; mevcut rekabet avantajlarını üreticilerimizle paylaşmak ülkemize katkı sağlayacağı görüşündeyiz. Girişimcilik, sahip olduğunuz tutkuyu insanların hayatını değiştirecek iş fikirlerine dönüştürmektir. Hedefiniz insanların yaşamlarına ”Bu olmadan önce biz ne yapıyormuşuz?” dedirtecek şekilde dokunmak olsun. Hayallerinizin peşinden koşun, kendinize büyük hedefler koyun, engellerin çözümünü, ararsan mutlaka bulursunuz. Yeni bayilikler hakkında bilgilendirme yazısında güncelleme yapılacaktır.